Her er dagens gode nyhet: Det finnes ingen pandemi i Norge!
Den dårlige nyheten er at Norge nå holder på å begå sin største helsepolitiske skandale noengang. Det norske samfunnet fortoner seg nå som et gigantisk Titanic-skip som har full fart mot et undervannsskjær.
Her er dagens gode nyhet: Det finnes ingen pandemi i Norge!
Norske myndigheter, fra helseminister til småkommuner kan dermed avblåse de storstilte vaksineringsplanene. Dette fordi svineinfluensaviruset, som media og myndighetene gjennom et massivt kjør av løgner og propaganda de siste dagene har blåst opp til det største fugleskremselet siden nazistenes tid er faktisk svært lite utbredt og ganske harmløst for de fleste.
Den dårlige nyheten er at Norge er på vei inn i sin største helsepolitiske skandale noensinne. Det norske samfunnet fortoner seg nå som et gigantisk Titanic-skip som har full fart rett mot et undervannsskjær. De som kjenner undervannsskjærets beliggenhet (dvs. innhold og virkninger av Pandemrix) og har kryssjekket med skipets kurs (massevakineringsplanene) konstaterer at stø kurs mot katastrofen er et faktum.
Mange synes at skipets kurs er vel merkelig og at mange betenkelige ting har hendt sålangt, mens de fleste har nok med sitt mens de tenker at ”de som styrer skuta vet nok hva de gjør, så dette vil nok gå bra”.
Det norske Pandemrix-mannskapet som holder stø kurs med full fart forover består nå primært av media, helsesektoren med leger og helsesøstre som er hjernevasket til å tro at dess mer vaksinering dess bedre, og et økende antall personer som har fått det for seg at de ønsker å få den giftige Pandemrix-injeksjonen jo før jo bedre.
Bare i løpet av den siste uka har norske media, styrt av sine usynlige puppet masters, klart å piske opp et tilnærmet massehysteri i en stor del av folket som har det til felles at de minner om en lemenflokk med en påfallende høy grad av kollektiv samhandling, hvor den kritiske sans på individnivå kan se ut til å være forduftet, spesielt blant media og helsemyndigheter, mao. hos ”Titanics mannskap”.
Norske media og helsemyndigheter utviser nå en slik uansvarlighet og en slik grad av kollektivt sviktende skjønn at det trolig er uten historisk sidestykke, dagene før krigsutbruddet i 1940 medregnet.
Sverige ligger noen uker foran Norge med sitt tidsskjema for masseinjisering med Pandemrix-serumet, og rapporter om virkningene av Pandemrix på friske svenske sykepleiere er illevarslende:
“Rebecka Andersson (39) was the first person to get the shot in Sweden. She became feverish and felt sick to her stomach from the shot. – I lost all energy”, she says.
Another nurse, Jennely (26), could hardly walk five meters after she got sick from the “swine flu” vaccination. She was completely healthy when she got the shot but the day after she had 39 degrees centigrade fever – I could hardly walk the five meters I had to the bathroom”, she says.
-I was shaking in my whole body. It was so severe that I could not even hold a glass of water in my hand., Lotta Lindström says.- I am now thinking about what it is I have been injected with. I really was affected. It feels really unpleasant.”
Se: http://noworldsystem.com/2009/10/22/swine-flu-shot-causes-mass-sickness-in-n-europe
“Mistet all energi “ / “Kunne knapt gå 5 meter” / “Begynte å tenke på hva i huleste som var kommet inn i kroppen via sprøyta”.
Hva kan vi egentlig vite sikkert om innhold og virkninger av Pandemrix-injeksjonen, både på kort og lang sikt ?! Hvor mange negative overraskelser (les: menneskelig lidelse og død) må inntreffe før eksperimentet blir stanset ?
Det er nå kommet rapporter om minst 4 Pandemrix-dødsofre fra Sverige, mao. personer som har dødd kort tid etter å ha fått svineinfluensavaksinen.
http://www.tv2nyhetene.no/innenriks/helse/-fire-svensker-doede-etter-aa-ha-vaksinert-seg-2972020.html
De som har dødd kort tid etter vaksinasjon tilhører ”risikogruppene”, dvs. personer med kroniske lidelser samt eldre.
At vaksinen ser ut til å gå hardest utover de som er i risikogruppene har ført til debatt i Sverige om vaksinen simpelthen er ”altfor sterk”:
Flere av de svenske dødsofrene for Pandemrix-injeksjonen har tilhørt risikogruppene
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6001249.ab#
I den oppsatte norske ”pandemiplanen” som fungerer som kompass for de (u)ansvarlige norske myndighetene er det nettopp ”risikogrupper” samt gravide (som risikerer å føde barn med autisme eller hjerneskade pga. etylkvikksølvet tiomersal som Pandemrix inneholder) som anbefales å få sine Pandemrix-injeksjoner først.
Situasjonen er mao. slik at den gruppen som har fått verst medfart av sine injeksjoner i Sverige er den gruppen som vil bli de første prøvekaninene i dette uvettige norske vaksine-eksperimentet som ingen vet hvordan vil ende.
Det worst case som nå må vurderes er om det om f.eks. et år fra nå vil finnes titusener eller kanskje hundretusener av nordmenn som kan ha fått varige helseskader, inkludert uførhet eller død av Pandemrix-injeksjoner. Denne muligheten må nå vurderes som reell.
Den verdensberømte finske legen Rauni-Leena Luukanen Kilde snakker i denne videoen om de katastrofale helsefarene som den giftige Pandemrix-vaksinen nå utgjør for Norges befolkning som den ferske helseminister Strøm-Erichsen fredag 23. oktober oppfordret alle til å ta selv om hun ikke har noen forutsetninger for å vurdere konsekvensene dette vil få for den enkelte.
Enhver vaksinering er i realiteteten et eksperiment med uvisst utfall (noe de svært varierte reaksjonene på injeksjonen fra Sverige bekrefter). Det kan også legges til at “Pandemrix-vaksinen er ikke som andre vaksiner…”.
Det bør være en pekepinn at Sverige bare etter få dager med Pandemrix-injisering har fått flere vaksine-dødsfall enn svineinfluensadødsfall. Det er forøvrig heller ikke bevist at vaksinen de facto beskytter mot svineinfluensa, da vaksinen som kjent er en hastverksproduksjon som ikke er blitt testet.
”I hope nobody takes the injection especially not children and especially not pregnant women ! It’s a scary, scary, scary propaganda, and people get scared because they don’t know.”
Dr. Rauni-Leena Luukanen Kilde (juli 2009)
I dette videoklippet på 7 minutter, som allerede har fått mer enn 2 millioner visninger på YouTube verden over, advarer Dr. Luukanen-Kilde sterkt mot innhold og virkninger av Pandemrix.
http://www.youtube.com/watch?v=nTgyakGAddM
Dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde er helt uavhengig, hun er svært velinformert, hun er uredd og hun sier ting akkurat slik de er. Her er et velment råd: Lytt til Rauni-Leena Luukanen Kilde og følg hennes råd; glem bydelsleger, fastleger, helseministre, helsedirektører, Folkehelseinstituttets forgiftnings-propagandister, VGs forsider og logistikken for kommunal vaksinasjonsorganisering.
Det er bare én ting å gjøre nå, og det er at alle planer for massevaksinering blir stanset omgående.
Kan du please bidra til at denne livsviktige beskjeden blir overbrakt til Helseministeren, Legeforeningen, Sykepleierforbundet, de kommunale helsetjenester, Hjelp24, Norges Røde Kors samt Jens Stoltenberg ?
Klarer vi sammen å få endret kursen og få satt på nødbremsen før katastrofen vil være et faktum ?
Hvor mange døde og vaksineskadde vil Norge ha om 1 eller 3 år fra Pandemrix-injeksjoner ? Hvorfor ikke heller stoppe i tide ?
» Tips media
Skriv ut artikkelen
Del artikkelen med andre
» RSS-feed
» RSS-kommentarfeed
Hans K. Gaarder er utdannet siviløkonom og svært tverrfaglig av legning; "mest interessert i det som ikke har med økonomi å gjøre". Som frittstående helseforsker med fysikk som grunnlag kom han frem til at det må finnes store mengder informasjon om helse, sykdom, sykdomsforebygging og helbredelse som blir hemmeligholdt av sterke krefter, bl.a. informasjon knyttet til biofysikk og frekvensers betydning for kropp og helse. Er i de siste årene blitt mer opptatt av å kartlegge og eksponere THEY og hva i huleste det er de holder på med.
Kontakt forfatter | Flere artikler av Hans Gaarder (36) | Forfatters nettsted
Du må være registrert og innlogget for å legge inn en kommentar. Mistet passordet ditt?
Lungepesten i Ukraina er nå identifisert: Yersinia pestis er navnet. Det kan derfor legges til grunn at den alvorlige sykdommen som nå herjer Ukraina IKKE er svineinfluensa. Hvordan dette ble oppdaget ?
Det fremkommer av dokumentasjon for en patentsøknad på en vaksine mot lungepesten Yersina pestis som er datert august i år: http://thefreedomlink.org/Files/Patent7572449.htm
Hørt den før ?
2008: Farmasi-firmaet BAXTER søker en patent på svineinfluensavaksine.
2009: Svineinfluensaen “bryter ut” (spres via vaksiner i Mexico).
8/09: En patent på vaksine mot lungepesten Yersina pestis innvilges
10/09: Lungepest bryter ut i Ukraina (Sporene peker i retning av at Yersina pestis er blitt produsert ved Baxters anlegg i Ukraina og spredd via utslipp fra fly). Dette har foreløpig rammet over 1 million mennesker i Ukraina hvorav 50.000 er lagt inn på sykehus og noen hundre har dødd.
Nå som vi vet at enkelte innenfor den norske “eliten” (les: norske politikere som er styrt fra utlandet) er blitt vaksinert er spørsmålet: Hvilken vaksine har Jens Stoltenberg og Jonas Gahr Støre fått ?
Har Jonas og Jens fått den lunge-svekkende og immun-forstyrrende Pandemrix-injeksjonen eller har de fått motgift-vaksinen mot lungepesten Yersina pestis ?
Vaccin till små barn stoppas http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6134559.ab , Tvååring dog trots H1N1-vaccinering http://www.hbl.fi/text/helsingfors/2009/11/13/w39771.php
GREEK DOCTORS STAY AWAY FROM VACCINATION PROGRAMME http://vickytoxotis.blogspot.com/2009/11/blog-post_9252.html
Google oversettelse,
norsk http://snipurl.com/t9zws
engelsk http://snipurl.com/t9zxi
http://www.vaksineaksjon.no/
Virker som en organisert aksjon mot vaksinen.
de hadde en helside annonse i dagens dagblad.
Verdt ¨å sjekke ut.
Hvis det er noen som enda ikke har skjønt det; les og lær…
“Stærk lobbyisme bag WHO-beslutning om massevaccination”
“En af eksperterne i WHO’s særlige H1N1-rådgivningsgruppe, Dr. Albert Ostenhaus, er netop blevet et punkt på den hollandske regerings dagsorden. Regeringen har indkaldte til et krisemøde, fordi det i en artikel i Science er kommet frem, at Albert Ostenhaus har økonomiske interesser i flere medicinalvirksomheder”
“Men i en Google-søgning fremgår det, at Dr. Hayden har mange andre arbejdsgivere. Han er bl.a. ‘betalt rådgiver’ for medicinalvirksomhederne Roche, RW Johnson, SmithKline Beecham og Glaxo Wellcome”
“Der er jo flere medicinalindustrifolk i lokalet, end der er beslutningstagere. Den viser alt om den sammenblanding, der foregår. De kaldes ‘observatører’. Men man kan undre sig over, at de overhovedet skal være til stede,« siger Mauri Johansson”
.http://www.information.dk/215355
linken over virket hvis ikke
http://www.information.dk/215355
Aftenposten: Influensarådgivere i WHO er betalt av legemiddelindustrien !
Aftenposten skriver idag bl.a.:
“Flere av Verdens helseorganisasjons influensarådgivere står på lønningslisten til selskaper som Roche, SmithKline Beecham og Glaxo Wellcome, skriver danske Information.
Dermed var legemiddelindustrien med på å påvirke beslutningen om at svineinfluensaen er en pandemi og at vaksine er nødvendig, skriver den danske avisen Information.
Siden har de samme selskapene fått vaksineordrer for flere titalls milliarder kroner.
En av ekspertene i WHOs rådgivningsgruppe, Dr. Albert Ostenhaus, har økonomiske interesser i flere legemiddelvirksomheter. Samtidig er han kjent som “Dr. Flu”, fordi han promoverer vaksine som løsning på epidemier, skriver avisen.
Dr. Frederick Hayden er ekstern ekspert i WHOs råd SAGE (Strategiz Advisory Group of Experts), som gir WHO råd om vaksiner. Han fremstår i de offisielle papirene som influensa-forskningskoordinator fra The Welcome Trust i London. Et Google-søk viser at Hayden er betalt rådgiver for medisinvirksomhetene Roche, RW Johnson, SmithKline Beecham og Glaxo Wellcome.
Dr. Arnold Monto, som også fremstår som invitert ekspert på SAGEs medlemsliste, er betalt konsulent i MedImmune, som produserer inhalerbar influenaavaksine, Glaxo Wellcome og ViroPharma. På SAGEs liste står han bare oppført som leder av en avdeling på University of Michigan, skriver Information.
Flere av de store vaksineprodusentene, som GlaxoSmithKline, Novartis og Baxter, er med som observatører når SAGE har møter.
- Det er jo flere legemiddelindustrifolk enn det er beslutningstagere i lokalet, sier spesiallege i samfunnsmedisin Mauri Johansson.”
http://www.aftenposten.no/helse/article3377229.ece
Takk! Det var bare det som manglet… Det er jo slik kapita.. oops korpirasjonenen fungerer i praksis!
Næææh! Hvem skulle trodd det! Huff,kan man ikke stole på informasjonen fra myndighetene lenger heller nå da….
“Legg ned Folkehelseinstituttet” heter nå en debattråd på VG:
http://vgd.no/samfunn/politikk-norsk/tema/1525457/tittel/legg-ned-folkehelseinstituttet/innlegg/25977877/
Her er mitt ringe bidrag til den diskusjonen:
Folkehelseinstituttet (Folkeforgiftningsinstituttet) fungerer som et agentur for vaksineindustrien, som ene og alene prøver å lure og presse Norges befolkning til å få sprøytet mest mulig vaksiner inn i kroppen – uavhengig av behov, uavhengig av andre måter å styrke immunforsvaret på og uten å vurdere risiko ved (masse-)vaksinering, inkl. å peke ut hvilke grupper som bør AVSTÅ fra å få vaksinen pga. for høy risiko.
Folkehelseinstituttet må fratas all myndighet på området helse og helsemessig rådgivning og det nå – før masseforgiftning av Norges befolkning eventuelt blir et ubehagelig faktum !