/

Donald Trump på Alex Jones Show

1.9K visninger
1 minutt lesetid
8

Presidentkandidat Donald Trump velger interessant nok å stille opp på Alex Jones Show som står bak nettstedet Infowars.com.

Alex Jones er frittalende og nettstedet presenterer en rekke samfunnsmessige avsløringer. I videoinnslaget ser du Alex Jones intervjuer Donald Trump. Det er en del skumming av fløten, men gode poenger kommer frem. Valget i USA er først i november 2016.

Kilde: https://www.youtube.com/watch?v=4LeChPL0sLE

Frank Aune

Frank er redaktør, admin og grunnleggeren av Nyhetsspeilet.no. Han har vært nettredaktør siden 2000. Han står kun inne for sine egne artikler. Han startet nettmagasinet med intensjonen om å vekke den spirituelle gløden i folket slik at flest mulig kan se gjennom illusjonene og bli fri. Det innebærer at du finner din egen sannhet, oppnår forståelse for betydningen av at vi alle er fra samme kilde og våkner opp som den sanne multidimensjonelle mesteren du er. Av hans rundt 160 artikler anbefales Den store bevissthetsguiden og De falske lysarbeiderne som vi allikevel tilber.

0 0 stemmer
Artikkelvurdering
Varsle om nye kommentarer
Varsle om
guest

8 Kommentarer
Nyeste
Eldste Mest populær
Inline Feedbacks
Vis alle kommentarer
Morten Alme
Abonnent
7 år siden

Fantastisk!
To svindlere i skjonn bromance forening..

Det eneste som mangler er at de kler av seg alle klaerne, og mater hverandre bananer..

De som ikke klarer aa see svindler og demagog hos dem begge maa ha noen kraftige slor for gluggene :-)

Radiv
Radiv
Abonnent
8 år siden

Skuffet Frank!!! Trudde du var opplyst eg?

Mole
Mole
Abonnent
9 år siden
Radiv
Radiv
Abonnent
Svar til  Mole
8 år siden

Er det noe løye da? Han jobber jo for Ted turner. Mvh

hagen
hagen
Anonym
9 år siden

alex jones er under mindcontrol

Balle Clorin
Balle Clorin
Abonnent
Svar til  hagen
9 år siden

Ikke umulig, men gi meg bevis.

Radiv
Radiv
Abonnent
Svar til  Balle Clorin
8 år siden

Du er virkelig lat!

levvy
levvy
Anonym
9 år siden

Er du ikke helt rett!!!?? Alex Jones!!? Den STØRTSE fake “there is”!!

« Forrige artikkel

USA bekrefter Tyrkias oljehandel med IS

Neste artikkel »

Irak nekter å ta imot USA-tropper

8
0
Vi vil gjerne ha din mening. Fritt og anonymt.x
()
x