Bildet viser fra v. jesuittgeneral Kolvenbach, jesuitt Shimon Peres, frimurer av 33. grad Benjamin Netanyahu og frimurer av 32. grad Barack Obama. Dette er maktpersoner som gjennom sine frimurer- og jesuitteder har sine fremste lojaliteter til demon-entiteter som Lucifer og Satan. Som Michael Jackson sang: «THEY don’t really care about us!»

Hvis du likte denne artikkelen, vennligst spre den videre til så mange mennesker som mulig, legg igjen en kommentar eller abonner på RSS-feeden.
Av
NB: Denne artikkelen er kun synspunktene til forfatter. Den representerer ikke nødvendigvis Nyhetsspeilets profil, redaksjonens meninger eller andre forfattere på Nyhetsspeilet. Kun forfatter er ansvarlig for denne artikkelen og bare sine egne artikler.
Samfunn
  17.11.2011 3:07   (Oppdatert 15.12.2011 15:00)

Vil jesuittene og frimurerne klare å starte 3. verdenskrig?

Viktige hendelser på jorda de siste hundre årene har fulgt en velutviklet plan som ikke lenger er så hemmelig som den en gang var. Hemmelige frimurerplaner for gjennomføringen av første og andre verdenskrig ble gjennomført i frapperende detalj i samsvar med planene.

Planene for tredje verdenskrig har foreligget like lenge, og hendelser i Midt-Østen og på den globale arenaen de siste årene indikerer at gjennomføringen nærmer seg. Men vil de lykkes? Ikke med en bevisst opinion som IKKE ønsker noen krig, hverken stor eller liten.

Nyhetsspeilet gir her et kort historisk tilbakeblikk og presenterer noen av hovedaktørene for den lenge påtenkte 3. verdenskrig: Jesuittene og frimurerne!

Ettersom atom-makten Israel er tiltenkt en viktig rolle er det viktig å være bevisst at Israels president Shimon Peres IKKE har sin lojalitet til det israelske folk. Peres   er jesuitt, mao. løpegutt for Vatikanet. Israels statsminister Benjamin Netanyahu har IKKE sin lojalitet til det israelske folk, da han er frimurer av 33. grad… Både Peres og Netanyahu har forøvrig tilgang på trygge underjordiske bunkerser.

 

Første verdenskrig og den russiske revolusjon

I august 1871 skrev den amerikanske høygrads-frimureren Albert Pike et brev til den italienske llluminatien Giuseppe Mazzini, to av datidens fremste representanter for skjult makt.

Planene for første verdenskrig ble beskrevet slik i brevet:

Første verdenskrig må bli gjennomført slik at det blir mulig for Illuminati å tilintetgjøre det russiske tsarveldets makt og ved å gjøre Russland til et fort for ateistisk kommunisme. Avvik og uenigheter som skapes mellom Illuminatis agenter i de britiske og tyske rikene vil bli benyttet for å fremprovosere denne krigen. Ved krigens slutt vil kommunismen bli utviklet og benyttet for å ødelegge de andre regjeringene og for å svekke religionene”. Se

Hvordan det gikk vet vi alle. Det som er mindre kjent er at så vel første verdenskrig som den russiske revolusjon ble gjenomført som deler av et langsiktig Illuminati-/frimurerprosjekt.

 

Vladimir Iljitsj Uljanov (Lenin) var med å organisere drap på flere millioner russere med iskaldt frimurer-blod.

Andre verdenskrig

Planene for andre verdenskrig ble beskrevet slik av Pike i brevet til Mazzini:

«Den andre verdenskrig må komme i stand ved å utnytte forskjellene mellom fascistene og de politiske zionistene. Denne krigen må forløpe slik at nazismen blir nedkjempet og at den politiske zioinismen blir sterk nok til å få etablert en suveren israelsk stat i Palestina. Under andre verdenskrig, må internasjonal kommunisme bli sterk nok til å balansere kristendom, som deretter vil bli begrenset og holdt i sjakk inntil tiden kommer når vi ville trenge den for den endelige sosiale kataklysmenSe

 

USAs president og 33. grads frimurer Harry Truman (til v.) beordret bruk av to atombomber mot Japan som var helt unødvendig, militært sett. Truman drepte mao. noen hundre tusen japanere med iskaldt frimurerblod. 33. grads frimurere har sin frimurered å ivareta - dessuten får de beskjed om at de er valgt ut til å spille en spesiell rolle i skapingen av historien - i henhold til planene for the new world order.

Planene for tredje verdenskrig

Planene for tredje verdenskrig ble bl.a. beskrevet slik av Pike i brevet til Mazzini:

«Den tredje verdenskrig må bli fremkalt ved å utnytte forskjellene som er skapt av Illuminatis ’agenturer’ mellom de politiske zionistene og lederne av den islamske verden. Krigen må bli ført slik at islam (den muslimske arabiske verden) og politisk zionisme (staten Israel) vil gjensidig ødelegge hverandre… gjennom den universelle manifestasjonen av Lucifers rene doktrine, som omsider vil komme åpent til syne i offentligheten. Denne manifestasjonen vil være et resultat av de generelle reaksjonene som vil følge ødeleggelsen av kristendommen og ateismen, som begge vil ha blitt erobret og ødelagt på samme tid. Se

 

Glimt fra den store frimurerverden (sjekk håndtrykkene og hvem som møter hvem…)

Frimurerbuddyer: Palestinske Abbas og israelske Sharon

 

Med en frimurersk touch: Sovjet-Unionens Mikhail Gorbatsjov og pave Johannes Paul II

Spanias Juan Carlos Farnese (Farnese er en mektig Illuminati-blodslinje) sammen med jesuittgeneral Peter-Hans Kolvenbach. Kolvenbach (nå 83 år) har som sin fremste målsetting å klare å sparke i gang tredje verdenskrig før han slipper taket for godt. Han er nå engang general, og generaler har det med å beskjeftige seg med krig…

Malteserorden-medlem og narko-konge Juan Carlos Farnese sammen med sin forrige overordnede, Knights of Malta-stormester Andrew Bertie. (Nå heter stormesteren Matthew Festing)

 

 

Jordans Kong Abdullah viser samme tegn som Obama i bildet øverst

 

Frimurere sør i Afrika: Nelson Mandela og Oliver Tambo

 

 

Den andre sorte paven; Adolfo Nicolás Pachon (til h.)

"Så er vi enige om fordelingen av inntektene fra narko-trafikken": Frimurerbrødrene Donald Rumsfeld og "president" Hamid Karzai

 

Så rart - at også land som Saudi-Arabia og Oman bestyres av frimurere...

Jesuitten Shimon Peres etter å ha blitt slått til "ridder" av en eller annen vatikansk orden av Dronning Elisabeth II; Dame av Malteserordenen

Dronning Elisabeth II iført habitten som Dame av Malteserordenen. I tidligere tider ble det bedrevet rituelle menneskeofringer i den britiske kongefamiliens gods Balmoral Castle i det skotske høyland. De rituelle offerhandlingene ble bedrevet som en form for interaksjon med demon-entiteter.

 

Næmen så kozelig at sisters are doin' it for themselves: CFR-medlem Michelle Obama håndhilser på frimurervis på Dame of Malta Dronning Elisabeth II. Kan dette håndtrykket være et ledd i arbeidet for like rettigheter for kvinner, siden kvinner ennå ikke har adgang til verdens frimurerlosjer?

 

Shimon Peres ønskes velkokmmen til hovedkvarteret for det amerikanske maktorganet CFR - Council of Foreign Relations - av Illuminatien Peter G. Peterson.

 

Shimon Peres nærmest tråkker ned dørene til det skjulte maktorganet CFR - noe det israelske folket neppe kan være særlig tjent med. Her med CFR-medlem Morton L. Janklow. Shimon Peres er idag president for det opplyste Israel i en alder av 88 år(!). Hallo Israel: Her er et velment og Israel-vennlig råd: Pensjonér Shimon Peres nå - i 2011! Ikke vent til 2012...

 

Pave Benedikt XVI klar for å reise fra Israel. Litt rart er det jo at han er flankert av Israels president Shimon Peres og statsminister Benjamin Netanyahu helt ute på flystripa (som om Israels statsledere ikke har viktigere ting å fylle dagen med enn å hylle et overhode for en annen religion). Paven er bare overhode for den katolske kirken. Den jødiske nasjonen Israel er basert på den jødiske religionen. Det kan jo nesten virke som paven er den jødiske religionens fremste overhode, hvilken han ikke er. Den virkelige forklaringen er nok heller at både Peres og Netanyahu er lydige makt-agenter for Vatikanet...

Rottepaven Joseph "ratty" Ratzinger simulerer Illuminati-øyet. Ratzinger som fremfører rollen som "pave benedict no 16" er trolig den sletteste skuespilleren i hele den globale dukketeaterforestillingen som nå svinser rundt i kulissene og rigger for armageddon. Er "rotte-ratty" valgt ut med hensikt for liksom å si på vegne av resten av makt-krapylene: "Ja, vi er fæle og onde, vi vet det, og nå vet dere det også. Men hva har dere tenkt å gjøre med det?! Det er nå vi som sitter med makta og penga...Og dere lystrer våre minste vink som om dere er saueflokken vår. Sauer behandler vi som sauer..."

 

Frimurer George "lille"-Bush på besøk i Kina.

 

Ooops - hva er dette? Irans president Ahmadinejad frimurerhilser på Larry King. Jatter Irans president bare med fordi han har gjennomskuet skuespillet? Eller har også han fått tildelt en rolle (og president-embetet) av Illuminati?

GD Star Rating
loading...
Hvis du likte denne artikkelen, vennligst spre den videre til så mange mennesker som mulig, legg igjen en kommentar eller abonner på RSS-feeden.

   » RSS-feed  » RSS-kommentarfeed


Om forfatter

Hans Gaarder

Hans K. Gaarder er utdannet siviløkonom og svært tverrfaglig av legning; "mest interessert i det som ikke har med økonomi å gjøre". Som frittstående helseforsker med fysikk som grunnlag kom han frem til at det må finnes store mengder informasjon om helse, sykdom, sykdomsforebygging og helbredelse som blir hemmeligholdt av sterke krefter, bl.a. informasjon knyttet til biofysikk og frekvensers betydning for kropp og helse. Er i de siste årene blitt mer opptatt av å kartlegge og eksponere THEY og hva i huleste det er de holder på med.

Kontakt forfatter | Flere artikler av (122) | Forfatters nettsted



Kommentarer

247 kommentarer

  1. Falcon sier:

    + extras: New Age / Meyers & Osteen + http://www.navigate3d.no/mbbs22/forums/thread-view.asp?tid=1663&start=226#M8294 * Nazis did not lose WW2 according to Charlotte Iserbyt – ‘Skull & Bones’? see Movie ‘Skull’ http://www.navigate3d.no/mbbs22/forums/thread-view.asp?tid=1663&start=226#M8258

    Direct reference,
    New Age / Meyers & Osteen + http://www.youtube.com/watch?v=Muu2ycYFCF0&list=PLCD0696825EE4A711&feature=plpp_play_all * Nazis did not lose WW2 according to Charlotte Iserbyt – ‘Skull & Bones’? see Movie ‘Skull’ http://www.youtube.com/watch?v=J6X8YgCBV8o

    GD Star Rating
    loading...
  2. cHronilogy sier:

    http://oyvindstrommen.be/2011/09/11/den-enkle-utveien-tro-pa-en-konspirasjon/

    Noen som ser på kringkastingen a denne Øyvind strømmen gjøken? Da var makthaverne i full gang med som nevt før å kaste lasso rundt alle kritiske for å sette dem i samme bås som de faktiske høyre/venste eksreme/radikale… linken er jobb til dere kunnskapsrike sjeler, skriv han til bunns!

    GD Star Rating
    loading...
  3. Bolla sier:

    Leste en lengre artikkel i en av de større avisene i dag, hvor det omhandlet drapsbølgen i Syria. Utført av milits. Opprørerne sier at det er regjeringstro som står for volden og drepingen.
    Myndighetene sier på sin side at det er islamister som står bak. Kanskje begge har litt rett, og at en her ser samme som pågikk når «opprøret» startet i Libya, at det er samme folka liksom?
    Regner med at samtlige her inne fikk med seg nyhetssendingene fra Nrk som viste hvem som var med i starten, eller opptakten til Libya-krigen.
    Det måtte jo fyres skikkelig igang før en kunne sette inn alle gode krefter for å knuse landets infrastruktur og en av verdens mest avanserte vanningssystem.
    Og, for sikkerhets skyld er det vel brukt utarmet uran over store deler av Libya, bare for å sikre at det aldri mer skal kunne dyrkes mat som er annet enn svært farlig å spise?

    GD Star Rating
    loading...
  4. Falcon sier:

    Russia, China, Iran plan to stage in Syria “biggest Mid East maneuver” http://www.debka.com/article/22094/Russia-China-Iran-plan-to-stage-in-Syria-%E2%80%9Cbiggest-Mid-East-maneuver

    Quote: Middle East military tensions around Syria shot up again Monday, June 18, with the news reported by the semi-official Iranian news agency Fars that a joint Russian-Chinese-Iranian exercise is to take place in Syria. It was described as “the biggest of its kind ever staged in the Middle East” with 90,000 personnel, 400 air planes and 900 tanks taking part. As part of its preparations, Beijing is reported to have asked Egyptian authorities to permit the passage through the Suez Canal in late June of 12 naval ships heading for the Syrian port of Tartus, where Moscow maintains a naval and marine base. debkafile reported earlier this week that Russian naval vessels with marines on board were heading for Tartus. The Iranian media did not itemize their contribution to the joint exercise. ..
    .
    IRAN/WW3 & Apostate Evangelical Christianity http://www.navigate3d.no/mbbs22/forums/thread-view.asp?tid=1663&start=176#M7932 * Direct reference: http://vimeo.com/35770349

    The New Age – (The Enemy Of Christ Exposed) – For Witnesses [Viewer Discretion is Advised] http://www.nyhetsspeilet.no/2011/12/thrive-the-movie/#comment-83766

    GD Star Rating
    loading...
  5. Falcon sier:

    «THEY» – The Zionazi – Anthony J Hilder http://www.navigate3d.no/mbbs22/forums/thread-view.asp?tid=1494&start=101#M8324 * Direct reference http://www.youtube.com/watch?v=3QztloRqIeE

    Quote: Accurate Maps of North and South America carved on Pre Colombian Rocks discovered in a Cave in South America. Maps hundred of years old accurately detailing Antarctica long before it was discovered. Giant skulls found, Giant skeletons found and swept aside by current scientists because they cant be explained. Egg shaped skulls in Pre Columbian South American Graves. Ahkenaten of Egypt depicted with elongated skull and many others. Was there a race of humans here all over the world with similar characteristics put here by some unknown super race? Easter Island statues of many tons which are extremely difficult to move today with modern equipment. All these and many more point to unknown and advanced technology not present today. Pyramids all over the world and many more relics suggest there was communication between the continents….from a super race…..»they». «They» shall remain unnamed because we just don’t know enough about who and what «They» are. But we see their destruction, their manipulation, their control of life on earth. Know them by their works. Join us as Erich and Ingrid Hedrick, Dr Ed Spencer, and Anthony J Hilder explore the possibilities of «They»

    GD Star Rating
    loading...
  6. Mole sier:

    Israel’s race toward World War III

    Events are racing forward, events real reporting might stop. Instead, the world’s news media spews fiction, press releases and hate mongering.

    If history is repeating itself, as it so often has, we are watching a plan take shape, one devised in Tel Aviv, making use of “assets” around the world,

    meant to culminate in orchestrated “false flag” terror attacks which Israeli influence in the media, vast influence, can use to create an atmosphere enabling an attack on Iran by the United States.

    Such an attack would be, not only a war crime, but, were there careful investigations, we already bask in thousands of “unprosecuted” war crimes already, “war though sanction based on wild conspiracy theory,”

    Obama’s part in this, and the endless plots by puppet regimes throughout the Middle East, some in need of an external war to prevent their own overthrow by freedom loving citizens who have “had enough” of dictatorship.
    http://www.presstv.com/detail/2012/07/20/251835/israels-race-toward-world-war-iii/

    GD Star Rating
    loading...

Legg til en kommentar


Du må være registrert og innlogget for å legge inn en kommentar. Mistet passordet ditt?

Nytt EU-direktiv vil hindre fri tilgang på frø

Samfunn

Nytt EU-direktiv vil hindre fri tilgang på frø


De uelskedes sår, ateismens faderløse basis

Bevissthet

De uelskedes sår, ateismens faderløse basis


Planeten Erra: Natur og kultur

Kosmos

Planeten Erra: Natur og kultur


Massevaksinering bør ut av skolene

Video

Massevaksinering bør ut av skolene