Forsvarsministre fra hvert Natoland står samlet mellom 2 satanistiske skulpturer – er vi virkelig så blinde?
Nato-toppmøte i Krakow, Polen. Makten er samlet. Blir det noe mer åpenlyst enn dette?
Strøm-Erichsen utalte nylig i Dagbladet: “Det er ingen ting å skamme seg for i Afghanistan”.
Men det er klart og tydelig noe å skamme seg for i Krakow. De har samlet seg denne gangen i Krakow i Polen. Det er en eldgammel Polsk by som hadde frimurer-templer og satanistisk preget arkitektur med djevelske skulpturer.
Hvorfor står de mellom 2 demonhoder? Er dette djevelens representanter?
Skremmende er det i hvert fall at vår Strøm Erichsen ikke skammer seg for en krig vi aldri skulle deltatt i. Det var ingen kaprere fra Afghanistan som krasjet i Pentagon og World Trade Center, de var offisielt sett fra Saudi-Arabia.
Det blir feil å legitimere en invasjon på bakgrunn av at Osama Bin Laden gjemte seg i et annet land.
Hvordan ville verden reagert om Iran hadde blitt angrepet av Salman Rushdie, og Iran bestemte seg for å invadere Storbritannia fordi en mann søkte tilflukt der?
Krigen handler enkelt og greit om kontroll over den massive opiumproduksjonen, og America’s Oil-Pipeline Dream, som skal mate de kommende storøkonomiene, Kina og India.
Etter at Taliban ble avsatt i 2001, økte narkotikaproduksjonen med 80%. Idag produseres 90% av verdens heroin i Afghanistan i følge Washington Post.
Det oversvømmer Oslo S, og har heroin aldri vært så lett å få tak i som nå, samtidig er den utrolig ren og billig, det er et trist faktum at overdosestatestikken har skutt opp i været. Norge fikk i 2006 Heroin-gullsprøyta for flest overdoser i verden i forhold til befolkningsantall.
Enten så er Strøm-Erichsen blind, eller så sover hun og djevelen i samme seng.
Hva skjer på Nato-møter når kameraene skrus av og dørene lukkes?
» Tips media
Skriv ut artikkelen
Del artikkelen med andre
» RSS-feed
» RSS-kommentarfeed
New World Order destroyer. Et virus som renser verden for det teknologiske som vil ta over naturen og menneskene og gjennskape den i deres eget morbide bilde. Et par måneder etter 11september, etter å ha trodd islam var den største ondskap på jorden, begynte jeg å tvile på den offisielle teorien, jeg som mange andre, kom over et nettsted "hunt the boeing", ingen fly var å finne i Pensylvania, eller Pentagon. Vi var blitt lurt. www.bevissteskjorter.no trenger deg
Kontakt forfatter | Flere artikler av Armin Bahrami (104) | Forfatters nettsted
Du må være registrert og innlogget for å legge inn en kommentar. Mistet passordet ditt?
Heii armin… fortsett med det du gjør stay strong, and away from the popo. du er en viktig spiller!
Hei Armin,
fint at du observerer slike saker. Det er for ille at NATO nå er åpenbart satanistisk og vil ikke en gang legge skjul på det. Det at de la møtet sitt i en satanistisk tempel, viser at de er desperate i forsøk på å skremme folk, som får mer og mer øynene opp for hva de driver med i forskjellige deler av verden.
Hvis du søker sannheten er det vel noe “søkt” å annta at noen som helst på det bildet var oppmerksom på din beskrivelse av symbolene. Det er jo heller ikke slik at man er tilhenger av allt som har skjedd på et sted man måtte finne på å bli fotografert… Og til Maarit: Hvis noen prøver å skremme folk, så er det vel Armin…
Jeg tror ikke det var tilfeldig at de stod mellom de 2 enorme djevelhodene, det virker som om hele fotoseansen var satt opp til det.
Om jeg var der, ville jeg ikke blitt avbildet forran satanistiske symboler…
Jeg ville avstå
En ting du bør tenke over er at hvis Salman Rushdie angrep Iran, og Iran kontaktet Storbritannia, så hadde nok Storbritannia i motsetning til Afghanistan samarbeidet i etterforskningen!
Enkelte tror det å se den motsatte siden av en sak betyr å se begge sider, men det er feil. Prøv å se saken fra flere sider før du blåser ut en artikkel om en “ny” konspirasjonsteori.
I det ene øyeblikket er alt media trykker løgn, og i det andre bruker dere (ja jeg setter dere konspirasjons-teoretikere i en bås) det media trykker som bevis for deres egen sak.
Hva sier du til opium produksjonen? ingen kritikk der ser det ut som…